Udział w I etapie kampanii ekologo4planet.eu

0.0049,026.76

Miasta i regiony, firmy i organizacje, ludzie – wszyscy razem dla Planety! Aby natura miała się lepiej.

Wybierz ilość Eco-Billboardów (oferta limitowana) i dołącz do kampanii w internecie i przestrzeni miejskiej.

Masz pytania?
zadzwoń do nas na +48 509 694 441
lub napisz na hello@remarco.eu

Wyczyść

Koniec zapisów do I etapu za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Na czym polega kampania ekologo4planet.eu?

 • Pomagamy w usprawnianiu procesu odzyskiwania surowców wtórnych do recyklingu / upcyklingu. 
 • Dzięki Partnerom kampanii, tworzymy i publikujemy w portalu ekologicznym ekologo.pl oraz w innych mediach internetowych treści edukacyjne i dobre praktyki w gospodarce o obiegu zamkniętym. Promujemy postawy pro-ekologiczne wśród społeczności lokalnych.
 • W mediach społecznościowych i innych mediach internetowych o zasięgu lokalnym, regionalnym i ogólnopolskim – po pierwsze – edukujemy w zakresie gospodarowania odpadami – po drugie – promujemy troskę o Planetę – i po trzecie – promujemy naszych Partnerów, dzięki którym natura ma się lepiej.
 • Razem z Partnerami organizujemy sieć miejskich zgniatarek do plastikowych butelek i puszek aluminiowych. Punkty segregacji i zgniatania są ważnym elementem kampanii, ponieważ są jednocześnie nośnikiem promocji postaw pro-ekologicznych oraz źródłem cennej wiedzy dla społeczności lokalnych. 

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Jak pomagacie w usprawnianiu procesu odzyskiwania surowców wtórnych?

Gdy dołączysz do kampanii ekologo4planet.eu, publikujemy newsy na ten temat. Promujemy newsy na Facebook wśród lokalnej społeczności. Poruszamy i promujemy tematy – zero waste, gospodarka obiegu zamkniętego, odzyskiwanie surowców wtórnych, racjonalna gospodarka odpadami.

Planujemy publikację ponad 512 artykułów.

W wybranym przez Was miejscu umieszczamy Eco-Billboard – miejską zgniatarkę do plastikowych butelek z funkcją grywalizacji i mierzenia skuteczności promocji troski o naturę. Eco-Billboard jest jednocześnie nośnikiem promocji postaw pro-ekologicznych oraz źródłem cennej wiedzy na temat gospodarowania odpadami dla społeczności lokalnej.

 

Jakie treści edukacyjne i promocyjne tworzycie?

W ramach kampanii ekologo4planet tworzymy centrum wymiany doświadczeń i dobrych praktyk w zakresie gospodarki o obiegu zamkniętym. 

Planujemy publikację ponad 512 artykułów.

Staramy się w prosty sposób przedstawiać cenną wiedzę na temat racjonalnego gospodarowania odpadami w domu, w firmie, w mieście czy regionie. 

Śledzimy aktualne informacje oraz rezultaty stosowanych rozwiązań.

Tworzymy materiały prasowe, infografiki, materiały wideo, którymi chcemy edukować i inspirować do troski o Planetę.

 

Jak wygląda grywalizacja w kampanii ekologo4planet.eu?

Tego nie możemy zdradzić w szczegółach, bo to niespodzianka, którą przedstawimy wiosną 2021 roku. Możemy tylko powiedzieć, że za każdym razem, gdy zgnieciemy butelkę lub puszkę, pojawi się niespodzianka. Każdy Eco-Billboard jest unikatowy i może zawierać nadruk dzieła sztuki młodej lokalnego artysty.

Efekty grywalizacji, a tym samy wskaźniki skuteczności promocji możemy mierzyć i przedstawiać Partnerom w raportach.

 

Jak promujecie postawy pro-ekologiczne w lokalnych społecznościach?

Materiały prasowe i edukacyjne publikujemy na stronie ekologo4planet.eu w portalu ekologicznym ekologo.pl oraz w innych portalach internetowych lokalnych, regionalnych oraz ogólnopolskich. Ponad 512 artykułów.

Prowadzimy aktywne działania i kampanie promocyjne w mediach społecznościowych skierowane do lokalnych społeczności.

Jak promujecie moje logo?

W ramach bezpłatnego udziału w kampanii publikujemy w portalu ekologo.pl wybrane dobre praktyki, spośród wysłanych do redakcji.  

W ramach Twojego płatnego udziału w kampanii z użyciem Eco-Billboardu opublikujemy:

Twoje logo na liście Partnerów na stronie ekologo4planet.eu
4 publikacje na stronie ekologo4planet.eu
4 publikacje w portalu ekologicznym ekologo.pl
4 lokalne kampanie promocyjne na Facebook
Twoje logo na Eco-Billboardach 
+Twoje mniejsze logo na Eco-Billboardach 10 kolejnych Partnerów

Dodatkowo możemy rozszerzyć Twoją promocję o publikacje w innych portalach internetowych lokalnych, regionalnych oraz ogólnopolskich, a także dedykowane kampanie na Facebook oraz wydarzenia i akcje.

Jak dokładnie wyglądają miejskie zgniatarki?

Eco-Billboardy – czyli miejskie zgniatarki do plastikowych butelek autorstwa Pana Romana (naszego partnera) mają kształt … butelki. Wysokość ok. 1,6m, średnica ok. 0,8 m. Nadruk z treściami edukacyjnymi i promocją troski o Planetę. Poglądowe zdjęcie zgniatarki znajdziesz tutaj.

 

Czy mogę dołączyć do kampanii z większą ilością miejskich zgniatarek (Eco-Billboardów)?

Tak. Podczas rejestracji możesz wybrać liczbę Eco-Bilboardów, które chcesz użyć w Twojej kampanii. Możesz zamówić kampanię z 1-32 Eco-Billboardów. W przypadku większego zamówienia prosimy o kontakt.

Kto jest odpowiedzialny za zebrane odpady?

W pierwszym etapie kampanii Twoje zebrane odpady należą do Ciebie. Możesz je bez problemu oddać do recyklingu, ponieważ są posegregowane i starannie zgniecione. Na naszych stronach internetowych znajdziesz cenne informacje na temat gospodarowania odpadami. Jeżeli masz problem z oddawaniem surowców wtórnych, skontaktuj się z nami, a na pewno pomożemy.

W pierwszym etapie zajmiemy się plastikowymi butelkami. W etapie II chcemy zająć się również puszkami aluminiowymi.

Eco-Billboard do zgniatania plastikowych butelek z funkcją grywalizacji

Przedstawiamy Eco-Billboard – miejska zgniatarka do plastikowych butelek. Twoja unikatowa grafika. Promocja postaw pro-ekologicznych wśród lokalnej społeczności.

 • wysokość ok. 1,8 m i średnicy ok. 0,8 m
 • starannie zgniata butelki plastikowe 
 • z osobnym miejscem na nakrętki (ważne!) 
 • z funkcją grywalizacji i mierzenia wskaźników skuteczności promocji (ważne!)

 

Mapa planowanych lokalizacji Eco-Billboardów

Gdy już wspólnie uzgodnimy lokalizacje Twoich Eco-Billboardów, umieścimy je na mapie.

Jak usprawnić proces odzyskiwania surowców wtórnych?

Dołącz do ogólnoeuropejskiej kampanii ekologo4planet.eu

Od 1 stycznia 2021 roku zapłacimy 800€ za każdą tonę nieprzetworzonego plastiku. W Polsce mamy z tym duży problem i wydaje się, że nie jesteśmy sami. W raporcie Deloitte - "System kaucyjny, fakty i mity" czytamy, że w Unii Europejskiej tylko 10 krajów uregulowało system kaucyjny. 

Z raportu wynika, że nawet uregulowanie systemu odzyskiwania odpadów nie wystarcza, aby osiągać zadowalające rezultaty. Mitem jest to, że system kaucyjny działa w większości krajów UE. Mitem jest też to, że system kaucyjny rozwiąże problem zbiórki i zagospodarowania odpadów komunalnych.

Co więc robić? Jak skutecznie odzyskiwać posegregowane plastikowe butelki na dużą skalę?

Chcemy pomagać w skutecznym odzyskiwaniu i segregowaniu plastikowych butelek i aluminiowych puszek. Kaucję / depozyt przeznaczamy - "dla planety".

Zapraszamy do udziału w kampanii społecznej ekologo4planet.eu, którą rozpoczynamy w Cieszynie, Krakowie, Elblągu i Nowym Sączy i chcemy rozpowszechniać w miastach i regionach w całej Europie.

Wartość kaucji / depozytu i surowców wtórnych staramy się zamieniać w drzewa, plantacje roślin, pomoc zwierzętom, akcje ekologiczne etc. aby natura miała się lepiej

Jednocześnie prowadzimy stałą kampanię społeczną w internecie dla zwiększania świadomości ekologicznej Europejczyków.

To ważne wydarzenie, gdy dołączasz do kampanii ekologo4planet.eu

Gdy dołącza do nas nowy partner kampanii ekologo4planet.eu, świętujemy! 

O tym ważnym wydarzeniu piszemy news na stronie ekologo4planet.eu po polsku oraz po angielsku. Udostępniamy news również na Facebook. 

Ponadto specjalnie z tej okazji publikujemy 1 z 4 newsów na łamach portalu ekologicznego ekologo.pl i przygotowujemy pierwszą kampanię promocyjną na Facebook skierowaną do lokalnej społeczności. 

Artyści i specjaliści komunikacji marketingowej przygotowują unikatową grafikę z Waszym logo w widocznym miejscu, symbolizującą Wasze wsparcie Planety Ziemi. 

Grafika zawiera także mniejsze logo 10 partnerów, którzy dołączyli do kampanii przed Wami. 

Analogicznie Wasze logo w mniejszej wersji znajdzie się na 10 kolejnych grafikach partnerów, którzy dołączą po Was do kampanii ekologo4planet.eu.

Dodatkowo Wasza grafika zawiera QR kod prowadzący do publikacji internetowych na temat Waszego wsparcia Planety. 

Dzięki temu możemy przedstawić Wam wskaźniki skuteczności kampanii wizerunkowej nawet poza internetem, a odbiorcom kampanii dajemy dodatkowe możliwości zabawy.

Gdy już Wasz projekt graficzny jest gotowy, przedstawiamy go do Waszej akceptacji.

Zaakceptowany projekt przedstawiamy na stronie ekologo4planet.eu oraz w 2 z 4 artykułów na ekologo.pl. Przygotowujemy drugą kampanię promocyjną na Facebook skierowaną do lokalnej społeczności.

Następnie unikatową grafikę zaprojektowaną przez artystów z Waszym logo nanosimy na Wasz kolekcjonerski Eco-Bilboard mechaniczny w kształcie butelki:

 • o wysokości ok. 1,6 m i średnicy ok. 0,8 m
 • starannie zgniata butelki plastikowe 
 • z osobnym miejscem na nakrętki (ważne!) 
 • z funkcją grywalizacji i mierzenia wskaźników skuteczności promocji (ważne!)

Zdjęcie poglądowe - przykładowa lokalizacja Eco-Billboardu

Na 12 miesięcy oddajemy do Waszej dyspozycji mechaniczny automat do segregacji i zgniatania butelek i do zabawy, który jest ważną częścią Waszej kampanii wizerunkowej. Pomagamy w zarządzaniu Eco-Billboardem.

Gdy już Wasz Eco-Billboard jest gotowy z naniesioną grafiką (kwiecień / maj 2021), dostarczamy i wspólnie umieszczamy we wskazanym przez Was miejscu - najlepiej z dużą liczbą osób z plastikowymi butelkami.

Tworzymy materiały prasowe foto-wideo podczas inauguracji. Pokazujemy w akcji kolekcjonerski Eco-Billboard z opcją grywalizacji i eko-grafiką artystyczną.. 

Piszemy 3 z 4 artykułów na ekologo z wykorzystaniem materiałów prasowych i przeprowadzamy trzecią kampanię promocyjną na Facebook skierowaną do lokalnej społeczności. 

I teraz to dopiero zacznie się dziać! 

Gdy po trzech lokalnych kampaniach promocyjnych na Facebooku, Wasz kolekcjonerski Eco-Billboard w końcu pojawi się na mieście, zacznie się dziać.

Jeden pełny worek zmieści 35 kg, czyli około 800 butelek zgniecionych i posortowanych bez nakrętek. Nie możemy się doczekać, żeby sprawdzić, jak szybko się zapełni u Was!

Napiszemy o tym czwarty news na ekologo.pl i przeprowadzimy czwartą lokalną kampanię promocyjną na Facebook.

Jesteśmy też ciekawi wyników grywalizacji i wskaźników skuteczności kampanii, które będziemy mierzyć. 

Rzecz jasna - przedstawimy raporty skuteczności kampanii po pierwszych tygodniach działania kolekcjonerskiego Eco-Billboardu na mieście.

Podsumowując ofertę:

 1. 4 newsy po polsku i angielsku na stronie ekologo4planet.eu (strona w przygotowaniu)
 2. 4 wizerunkowe newsy sponsorowane na ekologo.pl po polsku
 3. 4 kampanie wizerunkowe na Facebook skierowane do lokalnej społeczności
 4. Grafika promocyjna przygotowana przez artystów i specjalistów komunikacji marketingowej symbolizująca wsparcie Planety Ziemi.
 5. 12 miesięcy wynajmu - 1 x Miejski Eco-Billboard 1,6 m x 0,8 m, 25 kg (+35 kg PET, ok 800 starannie zgniecionych butelek), mechaniczny, z  grafiką promocyjną, funkcją grywalizacji, mierzenia wskaźników skuteczności promocji i mierzenia Rezultatów kampanii. 

Dla pierwszych partnerów - Limitowana oferta 
1980 € netto (ok 8810 zł netto) za udziału w kampanii z 1x Eco-Billboardem.

Opcje dodatkowe - wycena indywidualna

 • Publikacje sponsorowane w portalach regionalnych, ogólnopolskich, na blogach 
 • Kampanie na Facebook skierowane do publiczności poza lokalną społecznością
 • Dodatkowe akcje / wydarzenia / kampanie z wykorzystaniem kolekcjonerskiego Eco-Billboardu.

6 zdań o nas

 • Od 1994 roku obsługujemy autorski system reklamowy DSI w Cieszynie i okolicach
 • Nasz partner - Pan Roman to osoba na wózku inwalidzkim od 3 roku życia, od 42 lat konstruktor statków i łodzi podwodnych, wynalazca, który już w 2006 roku opracował i wyprodukował w Polsce miejskie zgniatarki do butelek i puszek.
 • Od 2012 roku zajmujemy się reklamą, wizerunkiem, PR i marketingiem w internecie
 • Od 2014 roku prowadzimy akcje i kampanie ekologiczne (m.in. #DrugieŻycieŚmiecia, #HaloRzeka w Krakowie i #TrashTagChallenge w Cieszynie) oraz portal ekologiczny ekologo.pl, w którym piszemy o ideach, produktach, firmach i organizacjach, dzięki którym natura ma się lepiej. 
 • Od 2020 roku rozwijamy usługi z zakresu grywalizacji, eko-marketingu i eko-PR, aby natura miała się jeszcze lepiej.
 • W styczniu 2021 rozpoczynamy ogólnoeuropejską kampanię ekologo4planet.eu. 

Zapraszam do udziału w kampanii ekologo4planet.eu

Mateusz Wit Waliczek
R, jak Rozmawiajmy o Rezultatach.

+48 509 694 441  |  hello@remarco.eu

 Agencja remarco.eu | Portal ekologo.pl 

Dodatkowe informacje

Waga 27 kg
Wymiary 80 × 80 × 160 cm
Wybierz opcję

Publikacja dobrych praktyk bez Eco-Billboardu, 1 sztuka, 2 sztuki, 4 sztuki, 8 sztuk, 16 sztuk, 32 sztuki

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Udział w I etapie kampanii ekologo4planet.eu”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Promuj z nami
troskę o Planetę!

0.0049,026.76

Wyczyść