Ci ludzie dbają
o naszą Planetę

Partnerzy

Patroni

Koniec zapisów do I etapu za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Nasza misja, cele
i wartości

Chcemy zielonej Planety Ziemi! 

W przestrzeni miejskiej oraz w internecie promujemy dobre praktyki, miasta i regiony,  firmy i organizacje, a także ludzi, dzięki którym natura ma się lepiej.

Tworzymy sieć miejskich punktów segregacji odpadów, które promują troskę o Planetę i edukują w kwestii gospodarki surowcami. Zwiększamy skuteczność odzyskiwania odpadów do recyklingu / upcyklingu.

Dzielimy się wiedzą, inspiracją i miłością do natury.

Na łamach portalu ekologicznego ekologo.pl oraz w innych mediach internetowych, a także w przestrzeni miejskiej dzielimy się wiedzą na temat Planety. Staramy się inspirować do postaw pro-ekologicznych i dzielimy się miłością do natury.

Promujemy miasta i regiony, firmy i organizacje, a także ludzi, dzięki którym natura ma się lepiej.

Informujemy świat o partnerach, którzy dołączają do kampanii ekologo4planet.eu, promują troskę o Planetę, tworzą eko-produkty, eko-usługi lub w inny sposób przyczyniają się do tego, aby natura miała się lepiej.

W społecznościach lokalnych promujemy troskę o Planetę.

Myślimy globalnie, działamy lokalnie. Promujemy troskę o naturę w lokalnych społecznościach. Nie chcemy tylko "pisać" i "mówić". Chcemy działać, aby natura miała się lepiej.

Zwiększamy skuteczność odzyskiwania odpadów do recyklingu / upcyklingu.

Łączymy siły miast i regionów, firm i organizacji, a także przedstawicieli lokalnych społeczności - ludzi, aby zwiększać skuteczność odzyskiwania odpadów do recyklingu / upcyklingu.

Dla Planety. 

Dbajmy o naszą Planetę razem

Od 2014 roku organizujemy akcje ekologiczne, aby natura miała się lepiej.

Pomagamy zwiększać świadomość pro-ekologiczną w społecznościach lokalnych, zwiększamy skuteczność odzyskiwania odpadów do recyklingu / upcyklingu. 

Dołącz do kampanii ekologo4planet.eu

Wszyscy razem dla Planety!

Aby natura miała się
 lepiej już dziś!

Podziel się ze światem dobrymi praktykami, aby natura miała się lepiej!

Wypełnij formularz i podziel się z nami dobrymi praktykami, które stosujesz, aby natura miała się lepiej. Najlepsze wybrane praktyki opublikujemy bezpłatnie w portalu ekologicznym ekologo.pl, aby podzielić się ze światem.

9 + 10 =